Phycology جلبک شناسی

نخستین پایگاه اطلاعاتی جلبک شناسی به زبان فارسی

نکاتی راجع به ثبت رکوردها و پراکنش گونه های جلبکی ایران

با سلام

 

 

با توجه به ثبت مجدد برخی مقالات و گونه های رکورد شده از ایران در سایت Algaebase.org لازم می داند که اساتید، پژوهشگران و دانشجویان عزیز در استفاده از مطالب این سایت در بخش پراکنش گونه ها در ایران به نکات زیر توجه داشته باشند:

1- ثبت رکوردها و گزارشات گونه ها در ایران تنها بر اساس اطلاعات موجود در مقالات بوده و اینجانب و سایت مذکور هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم اطلاعات مقالات ندارند.

2- برخی گونه ها و جنسهای ارائه شده در مقالات با نامهای معتبر و یا حداقل با نامهای ارائه شده در منابع معتبر سازگار نبوده و علاوه بر برخی  اشکالات تایپی، برخی اشکالات در شناسایی و نامگذاری نیز مشهود است، لذا در صورت مشاهده این موارد و یا مغایرت نامهای ارائه شده در مقالات و سایت مذکور، می توانید از بخش search سایت، نامهای معتبر گونه ها را تطبیق نمایید.

3- اساتید، پژوهشگران و دانشمندان بزرگواری که اینجانب افتخار ثبت مقالات آنان را در سایت داشته ام در صورت نیاز به اصلاح موارد ارائه شده می توانند با پست الکترونیک بنده یا ارائه نظر در زیر همین مطلب، فرمایشات خود را به بنده منعکس نمایند.

4- همواره منتظر ارائه نظرات ارزشمند شما دوستان و سروران گرامی و نیز ثبت مقالات و یافته های جدید شما دوستان می باشم.

5- موارد قابل ارائه در سایت در بخش پراکنش ایران شامل مقالات کامل در همایش ها، مقالات در مجلات داخلی و خارجی، پایان نامه، کتاب و مانند آن می باشد.

 

با احترام

رضا رمضان نژاد قادی     

  
نویسنده : رضا رمضان نژاد قادی ; ساعت ۱٢:٢٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٤ دی ۱۳۸٧